Čo je fotopasca

Fotopasca je digitálny fotoaparát určený na vonkajšie použitie. Fotopasce nie sú v prevádzke non-stop ale spúšťajú sa na pohyb, pokiaľ sa v ich zornom poli niečo pohne spravia fotku alebo video (podľa nastavenia)

MMS fotopasce vám práve vytvorené snímky pošlú na mobil alebo e-mail, preto sú veľmi využívané aj na ochranu majetku, medzi ďalšie výhody fotopascí patrí vodeodolnosť, odolnosť voči mrazom, na svoju prevádzku nepotrebujú napojenie na elektrickú sieť a v neposlednom rade sú cenovo dostupné.

Fotopasce majú samozrejme množstvo rôznych nastavení ako napríklad TIMELAPS/sekvenčné snímanie, vypnutie fotopasce na určitú dobu a dokonca možnosť zaslať fotopasci určitý príkaz mobilom napríklad aby spravila snímku práve teraz aj bez pohybu.

Fotopasca sa upína pomocou popruhu alebo sa môže jednoducho položiť, k fotopasciam je dodávaný slovenský alebo český návod na použitie a niektoré majú dokonca slovenské menu.

Na čo je fotopasca?

Fotopasce sa najčastejšie používajú na monitorovanie zveri a na ochranu majetku, medzi našimi pravidelnými odberateľmi by ste našli stovky firiem, miest a obcí, ochranárov, poľovníkov, včelárov ale najmä tisíce bežných ľudí, ktorí potrebujú strážiť svoj majetok.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie