Čo je fotopasca

Fotopasca je digitálny fotoaparát určený na vonkajšie použitie. Fotopasce nie sú v prevádzke non-stop ale spúšťajú sa na pohyb, pokiaľ sa v ich zornom poli niečo pohne spravia fotku alebo video (podľa nastavenia)

MMS fotopasce vám práve vytvorené snímky pošlú na mobil alebo e-mail, preto sú veľmi využívané aj na ochranu majetku, medzi ďalšie výhody fotopascí patrí vodeodolnosť, odolnosť voči mrazom, na svoju prevádzku nepotrebujú napojenie na elektrickú sieť a v neposlednom rade sú cenovo dostupné.

Fotopasce majú samozrejme množstvo rôznych nastavení ako napríklad TIMELAPS/sekvenčné snímanie, vypnutie fotopasce na určitú dobu a dokonca možnosť zaslať fotopasci určitý príkaz mobilom napríklad aby spravila snímku práve teraz aj bez pohybu.

Fotopasca sa upína pomocou popruhu alebo sa môže jednoducho položiť, k fotopasciam je dodávaný slovenský alebo český návod na použitie a niektoré majú dokonca slovenské menu.

Na čo je fotopasca?

Fotopasce sa najčastejšie používajú na monitorovanie zveri a na ochranu majetku, medzi našimi pravidelnými odberateľmi by ste našli stovky firiem, miest a obcí, ochranárov, poľovníkov, včelárov ale najmä tisíce bežných ľudí, ktorí potrebujú strážiť svoj majetok.