Deerhunter

29 položiek

deerhunter

V roku 1985 bola založená spoločnosť Deerhunter ako súčasťou dánskej spoločnosti F.Engel K/S, rodinnej firmy, ktorej vznik sa datuje do roku 1927 a v súčasnosti je riadená už štvrtou generáciou majiteľov.

Ich víziou bolo vyvinúť a vyrobiť oblečenie pre moderného poľovníka a outdoorového nadšenca, pre ktorých je voľnosť pohybu a vysoká technická kvalita veľmi dôležité. Za posledných 25 rokov spoločnosť F. Engel každým rokom rastie. Dnes spoločnosť Deerhunter ponúka ucelený rad oblečenia pre lov a vonkajšie aktivity. Koncept spoločnosti obstál aj v skúške času. Deerhunter je teraz zastúpená vo viac ako 30 krajinách po celom svete a získal solídnu povesť, pokiaľ ide o pohodlné, funkčné a vysoko kvalitné technologické oblečenie. Pôvodný koncept spoločnosti Deerhunter zostáva bezo zmeny – Deerhunter je značka, ktorá u zákazníkov vzbudzuje pocit vynikajúcej kvality za dobrú cenu.

Sídlo spoločnosti F.Engel sa nachádza v Haderslev, v južnom Dánsku a zamestnáva 150 ľudí. Má tiež dve továrne v Litve, kde celkovo zamestnáva 570 krajčírok. Spoločnosť F.Engel vlastní okrem značky Deerhunter celý rad známych značiek ako napr.: WorkZone, FE Engel, Shellbrook, DXO, Sunwill°.

  Výrobca:

  Veľkosť:

  Prehľadať výsledky filtra fulltextom

  Zobraziť:

  roy.sk

  Prihlásenie