CONOTECH NIGHT ARROW 350 LIIR S DIAĽKOMEROM

CONOTECH NIGHT ARROW 350 LIIR S DIAĽKOMEROM

CONOTECH NIGHT ARROW 350 LIIR S DIAĽKOMEROM

Záruka: 2 roky
Hodnotenie:
0%
Skladom 1 ks - odosielame ihneď Objednávky prijaté do 12:00 v pracovné dni odosielame ihneď, objednávky po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň.
Katalógové číslo
05.01.01.05.0031
2679,00 € 2232,50 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Hľadáte termovízny puškohľad, ktorý vám pomôže zachytiť korisť s maximálnou presnosťou a istotou aj v tých najnáročnejších podmienkach? Potom je Conotech Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom tou pravou voľbou pre vás. Vďaka pokročilým technológiám a špičkovým funkciám vám Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom pomôže prekonať aj tých najšikovnejších lovcov a dosiahnuť úžasné výsledky.

Nebojte sa strieľať z diaľky:

Patentovaný laserový diaľkomer LIIR s meraním do 1200 metrov: Získajte presné údaje o vzdialenosti k vášmu cieľu a uistite sa, že každý výstrel je presný a smrteľný.
Balistická kalkulačka: Vďaka integrovanej balistickej kalkulačke budete mať presné informácie o dráhe strely a bode dopadu, takže môžete kompenzovať vplyv vetra, teploty a nadmorskej výšky.
Už žiadne premeškané šance:

12µm pokročilý zobrazovací snímač: Vychutnajte si ostrý a detailný obraz aj v tých najtmavších podmienkach vďaka špičkovému tepelnému snímaču.
Zväčšenie 4,8x: Priblížte si korisť a zamerajte sa s neprekonateľnou presnosťou.
Funkcia obraz v obraze (PiP): Zobrazte si zväčšený obraz objektu záujmu priamo v hlavnom zornom poli pre maximálnu kontrolu.
Pohodlie a všestrannosť:

Ergonomický dizajn: Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom sa pohodlne drží a používa aj počas dlhých loveckých výprav.
Rýchle nabíjanie za 3 hodiny: Už nemusíte čakať hodiny, kým sa váš puškohľad nabije. Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom podporuje rýchle nabíjanie, takže budete pripravení na lov v priebehu niekoľkých minút.
Výdrž batérie až 12 hodín: Vďaka silným vstavaným batériám a možnosti použitia externého zdroja napájania budete mať dostatok energie na lov od súmraku až do východu slnka.
Ovládanie a aktualizácia cez Conotech Aplikáciu (iOS a Android): Ovládajte a aktualizujte svoj Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom pohodlne z vášho smartfónu.
Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom - Investícia, ktorá sa vám oplatí

Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom nie je len obyčajný termovízny puškohľad. Je to pokročilý nástroj, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše lovecké výsledky a dosiahnuť úspech v akejkoľvek situácii. S jeho špičkovými funkciami, vynikajúcou kvalitou obrazu a robustnou konštrukciou je Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom investícia, ktorá sa vám oplatí.

Neváhajte a objednajte si Conotech Night Arrow 350 LIIR s diaľkomerom už dnes a zaistite si tajnú zbraň, ktorá vám pomôže prekonať aj tých najnáročnejších lovcov!

Podrobnosti
ZnačkaConotech
Záruka2 roky
Write Your Own Review
Hodnotený produktCONOTECH NIGHT ARROW 350 LIIR S DIAĽKOMEROM
Vaše hodnotenie