CONOTECH NIGHT ARROW 635 PRO

CONOTECH NIGHT ARROW 635 PRO

CONOTECH NIGHT ARROW 635 PRO

Záruka: 2 roky
Hodnotenie:
0%
Skladom 2 ks - odosielame ihneď Objednávky prijaté do 12:00 v pracovné dni odosielame ihneď, objednávky po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň.
Katalógové číslo
05.01.01.05.0028
2829,00 € 2357,50 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Conotech Night Arrow 635 PRO: Termovízny puškohľad pre lovcov, ktorí chcú to najlepšie
Hľadáte termovízny puškohľad, ktorý vám pomôže zachytiť korisť s maximálnou presnosťou a istotou aj v tých najnáročnejších podmienkach? Potom je Conotech Night Arrow 635 PRO tou pravou voľbou pre vás. Vďaka pokročilým technológiám a špičkovým funkciám vám Night Arrow 635 PRO pomôže prekonať aj tých najšikovnejších lovcov a dosiahnuť úžasné výsledky.

Tu je len niekoľko z kľúčových vlastností, ktoré robia z Night Arrow 635 PRO lídra vo svojej triede:

Ostrý a detailný obraz:

12µm pokročilý zobrazovací snímač: V porovnaní so 17µm snímačom má menšie zorné pole, väčšie zväčšenie a lepšiu pozorovaciu vzdialenosť, takže môžete vidieť ďalej a s väčšími detailmi.
NETD menej ako 20 mK: Zažite neprekonateľnú tepelnú citlivosť, ktorá vám pomôže rozlíšiť aj tie najmenšie teplotné rozdiely a ľahko tak rozpoznať korisť aj v tme a náročnom počasí.


Presnosť a spoľahlivosť:

Balistická kalkulačka (len modely s diaľkomerom): Vďaka integrovanej balistickej kalkulačke budete mať presné údaje o dráhe strely a bode dopadu, čo vám pomôže dosiahnuť čisté a presné zásahy.
Presnosť 0,3 MOA: Night Arrow 635 PRO ponúka vynikajúcu presnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť aj v tých najdôležitejších momentoch.


Pohodlie a všestrannosť:

Ergonomický dizajn: Night Arrow 635 PRO je navrhnutý tak, aby sa pohodlne držal a používal, aj počas dlhých loveckých výprav.
Rýchle nabíjanie za 3 hodiny: Už nemusíte čakať hodiny, kým sa váš puškohľad nabije. Night Arrow 635 PRO podporuje rýchle nabíjanie, takže budete pripravení na lov v priebehu niekoľkých minút.


Výdrž batérie až 12 hodín: Vďaka silným vstavaným batériám a možnosti použitia externého zdroja napájania budete mať dostatok energie na lov od súmraku až do východu slnka.
Ovládanie a aktualizácia cez Conotech Aplikáciu (iOS a Android): Ovládajte a aktualizujte svoj Night Arrow 635 PRO pohodlne z vášho smartfónu.


Ďalšie skvelé funkcie:

Nahrávanie videa aktivované výstrelom: Zachyťte každý okamih lovu vďaka funkcii automatického nahrávania videa pred a po výstrele.
Funkcia obraz v obraze (PiP): Zobrazte si zväčšený obraz objektu záujmu priamo v hlavnom zornom poli.
Robustné a odolné kovové telo: Night Arrow 635 PRO je navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najnáročnejšie podmienky.
Odolnosť proti nárazom 1200G: Night Arrow 635 PRO je odolný voči nárazom, takže ho môžete bez obáv používať aj s najsilnejšími poľovníckymi kalibrami.
Conotech Night Arrow 635 PRO - Investícia, ktorá sa vám oplatí

Night Arrow 635 PRO nie je len obyčajný termovízny puškohľad. Je to pokročilý nástroj, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše lovecké výsledky a dosiahnuť úspech v akejkoľvek situácii. S jeho špičkovými funkciami, vynikajúcou kvalitou obrazu a robustnou konštrukciou je Night Arrow 635 PRO

Podrobnosti
ZnačkaConotech
Záruka2 roky
Write Your Own Review
Hodnotený produktCONOTECH NIGHT ARROW 635 PRO
Vaše hodnotenie