Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Leatherman CRATER® C33TX BLACK

Leatherman CRATER® C33TX BLACK

kat. číslo fb9056727bc3b57c854639e111e46b75
Viac produktov značky Leatherman
62,00 €
bez DPH 51,67 €
Záruka:24 mesiacov
Môžete vrátiť: Až do 15 dní
Poštovné: Už od 2,50€
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Produkt vám doručíme kuriérom:utorok 11.8.
Produkt je možné osobne vyzdvihnúť v našej predajni:pondelok 10.8.
Produkt nebol hodnotený
Leatherman CRATER® C33TX BLACK je dvojčaťom noža s koncovým označením C33T. Aj on je tu pre prípady, keď potrebujete iba kvalitný nôž, pár skrutkovačov a jeden otvárač na fľaše. Celý nástroj je už tradične ultra ľahký, ako všetci jeho bratia z radu CRATER. Dôvodom je rukoväť zo sklolaminátových vlákien, ktorá vďaka svojim jedinečným vlastnostiam už nemusí byť vystužovaná oceľovou vložkou. Nôž tak váži len-len 90 gramov. Oproti tomu čepeľ je vyrobená z prvotriednej ocele 420HC a má takzvanú kombinovanú čepeľ - časť tvorí rovné ostrie a časť ostria je zubatá, ktorá sa perfektne hodí na rezanie lán či iných strapkavých materiálov. Všetky nástroje (nôž, oba skrutkovače aj karabína s otváračom) sú istené poistkami proti náhodnému zatvoreniu. Rovnako ako ostatné, aj tento model je dostupný v kompletne čiernom sfarbení.

Balenie obsahuje: nôž, samolepku 100% originál, návodNôž z ocele 420HC (Combo čepeľ C33Tx / rovná čepeľ C33T) Otvárač na fľaše / karabína Krížový skrutkovač 1 palca plochý skrutkovač
420HC STAINLESS STEEL Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu. GLASS-FILLED NYLON Termoplastický materiál, ktorého silu sme zlepšili pridaním sklenených vlákien. To spôsobilo vynikajúca výdrž bez zvýšenia hmotnosti. Sklom vystužené nylonové rukoväte sú tak pevné, že nie je potrebná vnútorná oceľová konštrukcia, čím sa znižuje váha, a preto sa využíva u nožov Leatherman. DLC COATING Je náter na báze uhlíka, ktorý vykazuje unikátne vlastnosti prírodného diamantu. Aplikuje sa proti poškriabaniu a odolnosť proti korózii. BLACK OXIDE Povrchová úprava, ktorá je ideálna pre situácie, kedy prezradenie vašej pozície by mohlo mať fatálne následky. Túto úpravu ocenia hlavne armáda, pretože rapídne znižuje odlesky a odrazy.
LEATHERMAN_ALL.pdf
100% ORIGINÁLSamolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku, spoločnosťou MORIS design. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Leatherman iba od autorizovaných predajcov! Ich zoznam nájdete tu.
Dížka čepele
6.6
Dížka uzavřeného nástroje
9.7 cm
Hmotnost
90.4 g
VýrobcaLeatherman
Diskusia k produktu: Leatherman CRATER® C33TX BLACK
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: