Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®
Leatherman SURGE®

Leatherman SURGE®

kat. číslo a40ded8c4b768daf37a05ad4b2eee1f9
Viac produktov značky Leatherman
158,0 €
bez DPH 131,7 €
Záruka:24 mesiacov
Môžete vrátiť: Až do 15 dní
Poštovné: Preprava zdarma
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Produkt vám doručíme kuriérom:zajtra 27.5.
Produkt je možné osobne vyzdvihnúť v našej predajni:ihneď
Produkt nebol hodnotený
Leatherman SURGE je vždy tam, kde je potreba poriadneho pracanta. S 11,5 centimetrami (v zloženom stave) a s 335 gramami ocele je jedným z najväčších Multitoolov vôbec. V mohutnom tele sa skrýva 21 nástrojov, ktoré asi nebudete chcieť nosiť po vreckách, ale chýbať by nemali napríklad v aute, na motorke, či v domácej dielni. Multitool obsahuje totiž okrem tradičných multifunkčných klieští tak otvárač na fľaše a na konzervy, sadu skrutkovačov, šidlo s otvorom, dva nože z prémiovej ocele 420HC, pílku s dvojradovým zubami, ktorú môžete vymeniť za pilník s diamantovou vrstvou. Neoceniteľným pomocníkom sú ostré nožnice s pružinovým mechanizmom. Leatherman SURGE je skrátka kompletnou sadou základného náradia a nemal by chýbať vo výbave žiadneho remeselníka, stavbára, či montéra. V predaji tiež v čiernej farbe.
Balenie obsahuje: multitool, púzdro black large with 4 pockets , bity: krížový bit # 1-2 a plochý bit 3/16 ", krúžok na karabínu, samolepku 100% originál, návodKlieště s jehlovou špičkou Kombinované kliešte Štikacie kliešte drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM) Štikacie kliešte tvrdých drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM) Krimpovací kleště Štikacie kliešte - lanka Odizolovacia čepeľ Nôž s rovnou čepeľou z ocele 420 HC Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC Pílka Nožnice s pružinou Šidlo Pravítko (8 palců/19 cm) Otvaráč Otvaráč na lahve Pilník na drevo/kov Pilník s diamantovou vrstvou Vymenitelna pilka - Bosch Veľký bit adaptér Veľký plochý skrutkovač Malý plochý skrutkovač
420HC Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.

100% ORIGINÁLSamolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku, spoločnosťou MORIS design. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Leatherman iba od autorizovaných predajcov! Ich zoznam nájdete tu.
Dĺžka čepele
7.87 cm
Dĺžka uzatvoreného nástroja
11.5 cm
Hmotnosť
335 g
VýrobcaLeatherman
Diskusia k produktu: Leatherman SURGE®
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: