Ochranný box na Browning Spec Ops Elite HP4

Kód: 14427
Neohodnotené
Značka: Browning
69,50 € 57,92 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.3.2023

Ochranná kovová skrinka na fotopascu Browning Spec Ops Elite HP4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný kovový box má celooceľovú konštrukciou a je vyrobený presne na mieru pre tento model fotopasce. Vďaka tomu sa fotopasca v boxe nehýbe, pri kontrole je možné ju vybrať a vrátiť presne do tej istej polohy (na rozdiel od výrazne väčšieho a menej priliehajúceho originálneho boxu). Povrchová úprava je zabezpečená práškovo nanesenou maskovaciou farbou.

Box zabraňuje poškodeniu fotopasce zvieratami a tiež ju chráni pred krádežou. Box je možné uzamknúť visiacim zámkom. Na pripevnenie na miesto slúžia diery zo zadnej strany, box je možné prišraubovať alebo zamknúť skracovacím lanovým zámkom.

Pozor! Box je kompatibilný iba s vybranými modelmi fotopascí Browning: Spec Ops Elite HP4 (BTC-8E-HP4), Spec Ops Edge (BTC-8E), Recon Force Elite HP4 (BTC-7E-HP4) a Recon Force Edge (BTC-7E).

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné boxy na fotopasce
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladateľom značky Browning bol John Moses Browning, ktorý sa narodil v roku 1855 v štáte Utah, USA a jeho brat Matthew. Tí už od detstva prichádzali do kontaktu s výrobou zbraní v otcovej dielni, kde John už ako šesť ročný skonštruoval svoju prvú zbraň. V roku 1880 si založili svoju prvú firmu JM Browning&Bro v meste Ogden, neskôr známej ako Browning Brothers a Bowning Arms Company. Táto spoločnosť v skutočnosti vyrobila len jednu zbraň – pušku model 1878 Single, ktorej patent predala v roku 1883 spoločnosti Winchester, a tá ho začala vyrábať ako model Winchester M1885.

Od tej doby až do roku 1900 predal Browning viac ako 31 patentov na guľové pušky a 13 patentov na brokovnice firme Winchester, ale len desať z týchto patentov firma začala aj vyrábať: 7 modelov pušiek: M1885SS, M1886, 1892, 1894, 1895 a .22s M1890 a 1906; a 3 modely brokovnice M1887, M1893 a M1897. Ostatné patenty Winchester kúpil len z dôvodu, aby ich nekúpil iný výrobca zbraní.

Browningova oddanosť k remeslu bola obdivuhodná. Pretože bol skutočný vynálezca, ktorý radšej svoje návrhy radšej patentoval a potom predával. Odhaduje sa, že samotný Browning navrhol asi 80 modelov zbraní zo svojich 128 patentov, ktoré sa aj skutočne vyrábali. Tieto patenty neskôr predával aj iným výrobcom zbraní ako boli Remington, Colt&Stevens, Miroku a FN Belgicko (Fabrique Nationale Belgium). Keď v roku 1902 spoločnosť Wichester odmietla kúpiť patent jeho novej poloautomatickej brokovnice, tak ho predal firme FN a odvtedy táto spoločnosť vyrobila nespočetné množstvo zbraní, ktoré boli navrhnuté Johnom M. Browningom. Po jeho smrti v roku 1926 už neboli urobené žiadne ďalšie zásadné zmeny vo vývoji strelných zbraní.

Spoločnosť FN Browning je známa hlavne pre brokovnice Browning BPS, guľovnice A-Bolt, X-Bolt a poloautomatickej brokovnice Auto 5, poloautomatickej guľovnici BAR a 9mm pištole Hi-Power. Brownig tiež vyrába aj športové brokovnice model Cynergy určené pre trapovú streľbu.

Spoločnosť FN Browning sa nezaoberá len produkciou strelných zbraní, ale ponúka aj trezory, nože, strelecké doplnky a oblečenie.