Sprej na medvede 150ml

Kód: 12618
48 hodnotení
38,90 € 32,42 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.3.2023

Expirácia 2027

Vyrobené na Slovensku istockphoto-1341561044-612x612

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dostrek až 10 metrov
  • Účinok je okamžitý
  • Overené v praxi
  • Vybavený poistkou

Výška nádoby: 20cm

Vhodný aj na iné agresívne zvieratá, aj na psov
 

Účinné látky: synergická zmes fyziologicky najúčinnejších zneschopňujúcich dráždivých látok s kombinovanými účinkami označovanými ako CS, CN, OC, CR.

CS (orthochlórbenzalmalotrinil) - spôsobuje sčervenanie a bolesť očí spolu s rozostretým videním.

CP (8-Methyl-N-vanillyl-trans-6-nonenamide- Capsaicin) - spôsobuje silné dráždenie až pálenie očí a mierny až ťažký zápal spojiviek. Taktiež spôsobuje pálenie v nose a na sliznici dýchacích ciest a na hrudi spôsobuje pocit zovretia až dusenia.

OC (Oleoresin Capsicum) - je prírodným netoxickým výťažkom kajenského korenia – čili papričiek, ktorý má po zasiahnutí takmer okamžitý zastavovací účinok a spôsobuje silné slzenie očí, silné pálenie v oblasti dýchacích ciest, dráždivý kašeľ, pocit dusenia, a aj pálenie zasiahnutej pokožky. Okamžité zastavovacie účinky zneškodnia aj zvieratá so zvýšeným prahom citlivosti na bolesť. Zastavovacie účinky trvajú dlhšie ako 20 minút a tým poskytnú potrebný čas na útek pred zvieraťom.

CR (Dibenzo-Oxazepin) - zastavovací účinok je takmer okamžitý (trvá asi 2sek.) a účinnosť trvá min. 15 až 30 minút. Po zasiahnutí látkou postihnutý trpí pálivou bolesťou v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: