Rossler

Otcom spoločnosti je Erich Rossler, ktorý sa narodil v roku 1948 v Amstettene, v Dolnom Rakúsku. Od malička sníval o tom, že sa stane puškárom. Ako 15-ročný sa začal priúčať tomuto remeslu v jeho rodnom meste. Absolvoval teoretickú časť svojej prípravy na prestížnej škole vo Ferlach.

Po úspešnom dokončení štúdia, začal pracovať v rôznych puškárstvach v Dolnom Rakúsku, kde si rozširoval svoje vedomosti. Ako 21-ročný prišiel do Kufsteinu, v Tirolsku, kde mu bolo ponúknuté zamestnanie medzinárodne uznávaným výrobcom zbraní, kde si rozvinul svoje praktické skúsenosti v sériovej výrobe pušiek. V tom čase mal už dostatočné zručnosti a rozsiahle znalosti o výrobe zbraní a ich technológii. Z tohto dôvodu postúpil na pozíciu vedúceho oddelenia montáže zbraní a tento post zastával až do roku 1996.

V roku 1996 si založil malú rodinnú firmu so sídlom v Kufsteine, kde začal vyrábať vysoko kvalitné lovecké pušky.

Sériovo vyrábaná lovecká puška Titan je populárna v celej Európe. Tieto zbrane sú zaujímavé svojou presnosťou, jednoduchým a intuitívnym ovládaním, pevným spracovaním a elegantným dizajnom. Stručne povedané, že sú to zbrane spoľahlivé, ale sú tiež flexibilné, s ich vlastnou osobnosťou. Je to preto, že tieto pušky je možné prispôsobiť a zostaviť podľa požiadaviek každého strelca.

Doteraz bolo vyrobených viac ako 30.000 kusov s tým, že firma spojila tradičnú remeselnú výrobu pušiek s najnovšími technológiami. Kombinácia tradície a inovácie bola hlavnou prioritou zakladateľa firmy, Ericha Rosslera.

Žiadne produkty značky Rossler sa nenašli...