Rossler

Otcom spoločnosti je Erich Rossler, ktorý sa narodil v roku 1948 v Amstettene, v Dolnom Rakúsku. Od malička sníval o tom, že sa stane puškárom. Ako 15-ročný sa začal priúčať tomuto remeslu v jeho rodnom meste. Absolvoval teoretickú časť svojej prípravy na prestížnej škole vo Ferlach.

Po úspešnom dokončení štúdia, začal pracovať v rôznych puškárstvach v Dolnom Rakúsku, kde si rozširoval svoje vedomosti. Ako 21-ročný prišiel do Kufsteinu, v Tirolsku, kde mu bolo ponúknuté zamestnanie medzinárodne uznávaným výrobcom zbraní, kde si rozvinul svoje praktické skúsenosti v sériovej výrobe pušiek. V tom čase mal už dostatočné zručnosti a rozsiahle znalosti o výrobe zbraní a ich technológii. Z tohto dôvodu postúpil na pozíciu vedúceho oddelenia montáže zbraní a tento post zastával až do roku 1996.

V roku 1996 si založil malú rodinnú firmu so sídlom v Kufsteine, kde začal vyrábať vysoko kvalitné lovecké pušky.

Sériovo vyrábaná lovecká puška Titan je populárna v celej Európe. Tieto zbrane sú zaujímavé svojou presnosťou, jednoduchým a intuitívnym ovládaním, pevným spracovaním a elegantným dizajnom. Stručne povedané, že sú to zbrane spoľahlivé, ale sú tiež flexibilné, s ich vlastnou osobnosťou. Je to preto, že tieto pušky je možné prispôsobiť a zostaviť podľa požiadaviek každého strelca.

Doteraz bolo vyrobených viac ako 30.000 kusov s tým, že firma spojila tradičnú remeselnú výrobu pušiek s najnovšími technológiami. Kombinácia tradície a inovácie bola hlavnou prioritou zakladateľa firmy, Ericha Rosslera.

Žiadne produkty značky Rossler sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie