Teepee stan pre deti

Teepee stany alebo inak aj tipi stany pre deti sú v súčasnosti veľmi obľúbené a populárne. Ponúkajú deťom útulné miesto na hranie a odpočinok v ich izbe. Výrobky od nás sú charakteristické svojim originálnym dizajnom, kvalitnými materiálmi a starostlivosťou o pohodlie dieťaťa. Ich multifunkčné teepee stany umožňujú deťom používať ich na mnoho rôznych spôsobov, čo z nich robí zaujímavú variantu bežných hier. Teepee stany môžu slúžiť ako skvelý úkryt alebo obľúbené miesto na relax, čítanie kníh, farbenie obrázkov alebo aj na spánok.

Tipi stan / teepee stan

Tipi stany pre deti od nás sú vyrobené z prírodného borovicového dreva a kvalitnej 100% bavlnenej látky. Tieto materiály sú úplne bezpečné pre deti a spĺňajú požiadavky EN 71-3 kvalitatívneho štandardu. Tipy stany sú vyrobené z organického bavlneného materiálu, ktorý je odolný a príjemný na kožu. Bambusové vlákna dokonale prechádzajú vzduch a absorbujú vlhkosť. Bavlnu je ľahké udržiavať čistú, preto je tento teepee stan pre deti vhodný aj pre deti vo veku od 3 rokov.

Teepee stany pre deti sú veľmi všestranné a multifunkčné. Deti ich môžu používať ako domček, zámok, úkryt alebo na uschovanie obľúbených hračiek. Teepee stany podporujú fantáziu a kreativitu detí, čo je nevyhnutné pre každé ich vývinové obdobie. Teepee stany navyše zdobia izbu a môžu byť využité aj v záhrade alebo na terase.

Teepee stany sú jednoduché na montáž a udržiavanie. Konštrukcia stojí na drevených tyčiach spojených drevenými spojkami, ktoré zabezpečujú stabilitu štruktúry. Ak je to potrebné, látkové steny sa môžu odstrániť a vyprať.