Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Záruka: 10 rokov
Hodnotenie:
0%
Vypredané Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný.
Katalógové číslo
153
Bežná cena 365,00 € Znížená cena 328,50 € 273,75 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Ďalekohľady Delta Optical Titanium 10x56 ROH sú ďalekohľady s 10-násobným zväčšením, ktoré vám umožňujú získať lepšie detaily obrazu za cenu nižšieho jasu oproti 8x56 ROH. Tieto typy ďalekohľadov sa osvedčili ako základná výbava prispôsobená očiam starších lovcov, ktorých oči plne nevyužívajú možnosti veľkej výstupnej pupily modelu Titanium 8x56 ROH. Bez ohľadu na vek pozorovateľa sa ďalekohľad Titanium 10x56 ROH ukáže ako užitočný pri love alebo pozorovaní prírody, najmä v podmienkach splnu a počas denných pozorovaní.

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Ďalekohľady Delta Optical Titanium ROH kombinujú eleganciu a štýl s modernými technickými riešeniami. Skratka ROH predstavuje sériu poľovníckych ďalekohľadov s modernou konštrukciou strešného hranola (roof) a šošovkami s priemerom 56 mm. Vďaka špeciálnym hranolom a premyslenej vnútornej konštrukcií sú ďalekohľady Delta Optical Titanium ROH asi najmenší a najľahší ďalekohľad s 56 mm šošovkami na svete. S hmotnosťou nepresahujúcou 950 g majú ďalekohľady Delta Optical Titanium ROH rozmery podobné ako ďalekohľady s 50 mm šošovkami a prekonávajú ich s viac ako 25% väčšími šošovkami.

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Všetky šošovky ďalekohľadov série Titanium ROH sú potiahnuté špeciálne vybranými viacvrstvovými antireflexnými vrstvami FMC s účinnosťou 99%. Vďaka tomu sa celková priepustnosť svetla udržuje na 90%, čo potvrdil nemecký inštitút DEVA. Je to lepší výsledok ako v iných ďalekohľadoch v tejto cenovej kategórií - v Titanium 10x56 ROH je obraz napriek rovnakému priemeru šošovky a rovnakému zväčšeniu jasnejší a čistejší.

Odolné telá ďalekohľadov Titanium ROH, vyrobené výlučne z ľahkých zliatin hliníka, sú pokryté textúrou príjemnou na dotyk. Vďaka vnútornému zaostrovaciemu systému s centrálne umiestneným nastavovacím kolieskom je zaostrenie rýchle a ľahké s malým rozsahom otáčania. Pravý okulár je vybavený dodatočnou dioptrickou korekciou pre ľudí so zrakovou chybou. Všetky ďalekohľady série Titanium ROH sú úplne vodotesné a plnené dusíkom, čo zabraňuje ich zahmleniu zvnútra. Nastaviteľné otočné očnice umožňujú pohodlné pozorovanie pomocou okuliarov.

Tieto ďalekohľady nie sú len modernou technológiou. Dizajn a štýl ďalekohľadu Delta Optical Titanium ROH pochádza z Poľska, ďalekohľady Titanium boli navrhnuté a vyvinuté v Poľsku. Ich výnimočnú eleganciu a vysokú kvalitu spracovania ocenila súťaž dizajnu „Dobrý design" 2013, v ktorej sa do finále dostal ďalekohľad série ROH. Každý ďalekohľad je dodávaný s praktickým puzdrom a pohodlným popruhom na prenášanie.

Titanium 10x56 ROH

Výhody ďalekohľadu Delta Optical Titanium ROH

  • ďalekohľad so šošovkami s priemerom 56 mm s rozmermi ďalekohľadu s 50 mm šošovkami
  • najvyššia priepustnosť svetla 90% medzi roof ďalekohľadmi v tejto cenovej hladine
  • úplne utesnené, naplnené dusíkom, ktorý neobsahuje vodnú paru, telo vyrobené zo zliatin ľahkých kovov
  • vnútorný systém zaostrovania pre presné a rýchle zaostrenie
  • nastaviteľné otočné očnice, ktoré umožňujú pozorovanie pomocou okuliarov
  • moderný dizajn s vyznamenaním potvrdený, finalista súťaže „Dobrý dizajn" z roku 2013
  • záruka 10 rokov
  • krásny jasný obraz

dalekohlad Titanium 10x56 ROH

Podrobnosti
ZnačkaDelta Optical
Záruka10 rokov
Write Your Own Review
Hodnotený produktDelta Optical Titanium 10x56 ROH
Vaše hodnotenie