Deramax Dual Elektronický plašič (odpudzovač) krtkov a hryzcov

Deramax-Dual - Elektronický plašič (odpudzovač) krtkov a hryzcov

Deramax-Dual - Elektronický plašič (odpudzovač) krtkov a hryzcov

Záruka: 2 roky
Hodnotenie:
0%
Vypredané Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný.
Katalógové číslo
0350
39,50 € 32,92 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Využitie plašiča Deramax-Dual

Verzia produktu: 04/2022 (v predaji od 15.5.2022).

Zvukovo-vibračný plašič Deramax-Dual je elektronické zariadenie určené na ochranu pôdy (zeminy) pred záhradnými škodcami, ako sú krtkovia, hlodavce a hraboše. Tento typ plašiča je s úspechom využívaný tiež pre plašenie hadov, ktorí sú citliví na sebemenšie vibrácie pôdy. Deramax-Dual je spoľahlivý český plašič krtkov a hlodavcov s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Prístroj je úplne bezpečný ako pre človeka, tak aj pre bežné domáce a hospodárske zvieratá.

Plašič Deramax-Dual má zabudované dva elektromagnetické bzučiaky, ktoré zásadne zvyšujú výkon prístroja a jeho účinnosť. Z tohto hľadiska ide o unikátny zvukovo-vibračný plašič na trhu. 

Záhradní škodcovia sú trvalo obťažovaní zvukom a slabými vibráciami plašiča, ktoré sa šíria pôdou, takže v krátkej dobe opúšťajú chránený priestor. Pri využití tohto plašiča nedochádza k úhynu škodcov a nevzniká nutnosť odstraňovať uhynuté zvieratá. Prevádzka prístroja je úplne ekologická, bez využitia chemických prostriedkov. Plastový obal tohto odpudzovača krtkov má dvojité krytie proti vlhkosti a vode a je vyrobený z UV odolného plastu.

Vlastnosti plašiča krtkov Deramax-Dual

Cieľová skupina škodcov: krtkovia, hlodavce, hraboše, piskory, hady.
Typ plašiča: Elektronický, zvukovo vibračný plašič.
Účinný dosah: Do 1200 m². Pôsobnosť v kruhu s priemerom 40 metrov.
Vplyv na človeka: Žiadny.
Vplyv na domáce zvieratá: Žiadny.
 
Pre zaistenie dobrých vlastností tohto produktu využívame najmodernejšie meracie zariadenie na meranie zemných vibrácií. Využitie tohto plašiča je dnes už úplne bežným riešením otázky "ako na krtka?".

Čím sa líši plašič Deramax-Dual od iných produktov tohoto typu

Plašič Deramax-Dual má zabudované dva elektromagnetické bzučiaky, ktoré zásadne zvyšujú výkon prístroja a jeho účinnosť. Tým sa tento plašič líši prakticky od všetkých ostatných produktov tohto typu na trhu a poskytuje za veľmi výhodnú cenu až dvojnásobný výkon oproti väčšine konkurenčných produktov. Ďalším rozdielom je to, že elektronické odpudzovače krtkov bežne produkujú zvuk na frekvenciách v počte kHz, čo je pre šírenie pôdou nevhodné a súčasne používajú obal s priemerom len 3 cm až 5 cm. Obal plašiča Deramax-Dual tvorí plastová dóza s priemerom 10 cm s tenkými stenami. Plašič Deramax-Dual má teda veľkú styčnú plochu obalu, ktorá zaisťuje veľmi dobrý prenos zvuku a vibrácií do pôdy. Dvojica bzučiakov, dôsledné dodržiavanie nízkych kmitočtov a vhodná konštrukcia prístroja potom robí z plašiča (odpudzovača) Deramax-Dual skutočne účinné zariadenie.

Ako pracuje plašič krtkov Deramax-Dual

Plašič Deramax-Dual produkuje zvuk a vibrácie na veľmi nízkej frekvencii, ktoré majú schopnosť dobre sa šíriť zeminou a sú natoľko nepríjemné pre škodcov ako sú krtkovia, hlodavce, hraboše, alebo hady, že títo čoskoro opúšťajú priestor chránený prístrojom. Zvyškový zvukový signál, ktorý sa dostane nad úroveň terénu má už malú intenzitu a na záhrade nepôsobí rušivo, takže prístroj je možné využiť aj v odpočinkovej časti záhrady.

Bezpečnost a komfort prevádzky plašiča Deramax-Dual

Deramax-Dual je úplne bezpečný nielen pre človeka ale aj pre všetky domáce a hospodárske zvieratá. Prevádzka prístroja nevyžaduje žiadnu údržbu, iba výmenu batérií.

Rozsah účinnosti plašiča Deramax-Dual

Rozsah účinnosti plašiča (odpudzovača) krtkov Deramax-Dual uvádzame ako plochu v metroch štvorcových a tiež ako priemer kruhu účinnosti. Účinnosť prístroja je v kruhu s priemerom 40 metrov, to znamená účinnosť vo vzdialenosti do 20 metrov od prístroja do všetkých strán. Kruh s priemerom 40 metrov má potom plochu cca 1 200 m².

V jednom priestore môže byť umiestnené ľubovoľné množstvo plašičov Deramax-Dual a ich signály sa nijako negatívne neovplyvňujú. Bežné je využitie niekoľkých prístrojov v rámci záhrady, pretože väčšie množstvo plašičov krtkov inštalovaných v jednom mieste znamená výrazne vyššiu celkovú účinnosť.

Technické údaje

Batériové napájanie: 4 ks veľkých monočlánkov typ "D" (LR20). Batérie nie sú súčasťou dodávky. Vhodné batérie se zobrazujú ako "Súvisiaci tovar" v dolnej časti tejto stránky.
Prostredie: Vonkajšie. Obal prístroja má dvojnásobné krytie proti vlhkosti a vode a je vyrobený z UV odolného plastu.
Účinný dosah: Do 1 200 m². Pôsobí v kruhu priemeru 40 metrov.
Pracovná teplota: - 25°C až + 70°C. 
Rozmery: Priemer 107 mm x výška 195 mm.
Krajina pôvodu: Česká republika.

 
Podrobnosti
ZnačkaDeramax
Záruka2 roky
EAN8592932003508
Write Your Own Review
Hodnotený produktDeramax-Dual - Elektronický plašič (odpudzovač) krtkov a hryzcov
Vaše hodnotenie