Endurance 1000 – diaľkomer (1000m)

Kód: 920
Neohodnotené
Značka: Hawke
315 € 262,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

ENDURANCE 1000 IR – diaľkomer (1000m)
FMC/BK-7/Vodeodolný (Waterproof)
Kód produktu: (41211)

Vlastnosti:
Plne mnohovrstevný optický system (BK-7 hranoly).
6x priblíženie a nastaviteľný diopter.
OLED Displej s červeným podsvietením ikoniek.
Optika s vysokým prenosom svetla so skutočnými farbami.
Režim merania (Štandardný/Vodorovná vzdialenosť/Uhol/Režim v Daždi/Lovecký režim).
Široko Uhlý optický system.
Meranie s presnosťou +/- 1m.
Automatické vypnutie.
Ľahká a kompaktná konštrukcia.
Ergonomicky navrhnutý tak, aby sa zmestil do ruky.
Vode / dažďu odolný.
Hawke 2 ročná záruka.

Zväčšenie – 6x.
Meranie vzdialenosti – 5-1000m.
Presnosť – +/- 1m.
Objektív – 21mm / 0,08”.
Šošovky – Plne mnohovrstevné (Fully Multicoated FMC).
Hranoly – BK-7.
Podsvietený displej: Áno.
Meranie Uhla – 90°.
Zorné pole m/1000m / ft./1000yds – 140m / 420ft.
Uhol zorného poľa – 8°.
Očný relief (Eye Relief) – 18mm/0.7”.
Batéria – CR2 – 3V.
Optimálne pracovné prostredie – od -10° po 40°.
Stupeň Vodeodolnosti – IPX5.
Váha – 141g.
Dĺžka / Výška / Šírka – 97mm / 74mm / 35mm.
Plnený dusíkom – vode a hmle odolný.

Súčasťou balenia sú aj:
Prenosné puzdro
Šnúrka pre zavesenie na ruku
CR2 batéria
Handrička na čistenie.

“STANDARD” MODE:
Štandardný režim: Meria vzdialenosť priamou čiarou na cieľ , na ktorý ste zamerali. Vzdialenosť je meraná na desatinu (metra/yardu). Ak nie je nič (žiadna ikonka režimu) zobrazená na displeji (vpravo, alebo pod ukazovateľom zobrazenia vzdialenosti)  – potom ste v štandardnom režime. Ak podržíte tlačidlo zapnutia (ON) v štandardnom režime,  laserový diaľkomer bude nepretržite skenovať, aby ste sa Vy mohli pohybovať a budete tak dostávať konštantné informácie o vzdialenosti.

“RAIN” MODE:
Režim merania v Daždi: Meria priamu vzdialenosť k cieľu, ale ignoruje akékoľvek rušenie spôsobené padajúcimi kvapkami dažďa. Vzdialenosť cieľa musím byť ale viac ako 30metrov / 33 yardov. Pri zapnutom režime RAIN, hodnota merania Vodorovnej Vzdialenosti bude zobrazená tiež (v dolnej časti displeja).

“HUNT” MODE:
Lovecký režim: Meria priamu vzdialenosť na cieľ, ale ignoruje akékoľvek rušenie spôsobené vysokou trávou, alebo kríkmi, ktoré sa nachádzajú medzi vami a cieľom. Režim je ideálny napríklad pre odmeranie vzdialenosti ku Srne, ktorá kráča cez vysokú trávu, alebo lesom. Keď je spustený HUNT režim, ikonka režimu HUNT bude mať kruh okolo (platí iba v prípade nameranej vzdialenosti). Pri zapnutom režime HUNT, hodnota merania Vodorovnej Vzdialenosti bude zobrazená tiež (v dolnej časti displeja).

“HORIZONTAL DISTANCE “HD” MODE:
Vodorovná Vzdialenosť (HD) režim: Meria vodorovnú vzdialenosť k cieľu. Priama vzdialenosť sa ukazuje v hornej časti ukazovateľa vzdialenosti a vodorovná vzdialenosť v dolnej časti. Toto je obzvlášť užitočné na kompenzované meranie vzdialenosti náboja k cieľu. Ak napr. strieľate pri vysokom uhle v horách, alebo pri streľbe zo vzduchovky, HD režim dáva realistickejšiu vzdialenosť pre použitie pri výpočte cieľových bodov. Ak podržíte tlačidlo ON v režime HD, diaľkomer bude nepretržite skenovať, aby ste sa Vy mohli pohybovať a tak dostávať konštantné informácie o horizontálnej vzdialenosti.

“ANGLE” MODE:
Režim merania UHLA: Meria uhol pohľadu. Meria sa na desatinu stupňa. Na hornom ukazovateli sa zobrazuje priama vzdialenosť a na dolnom sa zobrazuje hodnota uhla. Pri meraní z kopca sa vľavo od zobrazenia uhla objaví symbol mínus.

Nastavenie Jasu Displeja:
Je možné nastavenie jasu displeja v 6 stupňoch jasu.režim nastavenia jasu sa objavý, keď sa ukazujú všetky ikonky spolu. Hodnota jasu sa objavý v hornej časti. Stlačením tlačidla POWER si viete zmeniť hodnotu nastavenia jasu. Posledná hodnota nastavenia zostane rovnaká aj po vypnutí diaľkomeru až po dobu, kým nevyberiete batériu.

Nastavenie jednotiek merania:
Diaľkomer vie poskytnúť hodnoty merania v metroch alebo v yardoch. Pre zmenu jednotky, podržte tlačidlo MODE po dobu 3 sekúnd.
M = metre, Y = yardy.

Zväčšenie

6x

Meranie vzdialenosti

5-1000m

Presnosť

+/- 1m

Objektív

21 mm

Šošovky

Plne mnoho-vrstevné

Hranoly

BK-7

Meranie uhla

90°

Zorné pole

140m / 420ft

Uhol zorného poľa

Očný reliéf

18mm / 0.7”

Batéria

Optimálne pracovné prostredie

od -10° po 40°

Stupeň vodeodolnosti

IPX5

Váha

141 g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Optika
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Hawke bola založená pred viac ako 15 rokmi v Anglicku a bola súčasťou spoločnosti Industry Group. Dnes patrí značka Hawke medzi elitu spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou kvalitnej športovej optiky.

Rodinná firma začala podnikať v Suffolku, v UK a dnes má svoju predajnú sieť rozšírenú vo viac ako 60 krajinách, vrátane otvorenia kancelárei v Indiane, v USA v roku 2007.

Spoločnosť Hawke sa snaží poskytovať zákazníkom inovatívne produkty, ktoré vyrába takpovediac na mieru, pretože spolupracuje s odborníkmi a profesionálmi podľa, ktorých inovuje a upravuje svoje výrobky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie