2500 hikmicro panther ph35l s dialkomerom

Hikmicro Panther PH35L

Hikmicro Panther PH35L

Záruka: 3 roky
Hodnotenie:
0%
Vypredané Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný.
Katalógové číslo
HM-TR23-35XG/W-PH35L
Bežná cena 2934,00 € Znížená cena 1940,00 € 1616,67 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Termovízny zameriavač Hikmicro PANTHER PH35L (HM-TR23-35XG / W-PH35L) má jadro s rozlíšením 384 × 288px a citlivosťou <35mk (najcitlivejšie na trhu!) a 1024 × 768px OLED displej, kvalitnú 35mm šošovku a laserový diaľkomer. Tieto parametre zaisťujú jasný obraz v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Toto všetko podporuje Váš perfektný zásah cieľa pri love, alebo ochrane majetku.

 

Veľkou konkurenčnou výhodou zameriavača je bezuzavierková technológia - prístroj nekalibruje, obraz sa teda neseká a pozorovanie je úplne plynulé. Zameriavač Panther disponuje laserovým diaľkomerom. Presná vzdialenosť k cieľu sa Vám v metroch premieta na displeji.

 

Zameriavač Hikmicro Panther sa oproti konkurencii vyznačuje ľahkou váhou 560g, kompaktnými rozmermi (200×87×66mm), najcitlivejším jadrom na trhu (<35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom! Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.

 

 

Viac druhov zameriavacej osnovy
Podporovaných je 5 typov nitkového kríža a 3 farby, čo používateľom umožňuje prispôsobiť produkt svojím potrebám. To zodpovedá väčšine loveckých zbraní a k dispozícii je aj funkcia korekcie trajektórie. Panther je možné nastreliť na 5 zbraní alebo 5 druhov streliva.

 

Vysoké tepelné rozlíšenie detektora
Rozlíšenie 384 x 288 a detektor s vysokou citlivosťou (menej ako 35 mK NETD) poskytuje jasný obraz.

 

Okulár
OLED displej (rozlíšenie 1024 x 768) ponúka vynikajúce zobrazenie a výrazne zvyšuje užívateľský komfort.

 


 

Obraz-v-obraze
Funkcia “obraz v obraze” zväčšuje centrálnu časť náhľadu. To umožní vidieť v zobrazenej časti viac detailov.

 

Vymeniteľné batérie
Súčasťou balenia sú dve batérie a HIKMICRO externá nabíjačka, ktoré dávajú slobodu pozorovania tak dlho ako treba, dokonca aj celý deň.

 


Vynikajúci algoritmus obrazu
Samostatne vyvinutý algoritmus obrazu optimalizuje kvalitu obrazu, prináša používateľom čistý obraz vo vysokom rozlíšení, zvýraznenie okraja objektu.

 


 

Variabilný digitálny zoom
Digitálny zoom až do 8× lepšie zaostruje aj na menší cieľ z veľkej diaľky.

 


 

Spoľahlivosť a stabilita
Telo prístroja je vyrobené z vysokopevnostného plastu. Vnútorné komponenty sú navrhnuté a precízne vystužené. Koľajnica je vyrobená zo zliatiny hliníka 7075: vysoká odolnosť proti nárazom, žiadna deformácia a žiadne trhliny.

 


 

Vysoká odolnosť voči nárazom
Odolné a pevné púzdro s vysokou odolnosťou voči nárazom až 6000 J: kalibre až do .375 H&H.

 


 

Najvyššia kvalita obrazu a presné rozpoznanie cieľa
Výkonný zobrazovací snímač VOx 12 m s NETD<35mK a objektív s veľkou clonou F1,0 zaisťuje dokonalé rozlíšenie cieľa a jasný a podrobný obraz dokonca aj v úplnej tme. 50 fps (snímky za sekundu) poskytujú plynulé a dynamické video.

 

Ultra veľký dosah detekcie
S pokročilým zobrazovacím senzorom a veľkým zaostrovaním objektívu, ponúka séria PANTHER neuveriteľné detekčné schopnosti a dokáže detekovať 1,7 m cieľ vo vzdialenosti až do 2600 m.

 


Jedinečný dizajn a bezproblémové ovládanie
Séria PANTHER preberá jednotný štýl s kompaktnou a rozumnou štruktúrou, ktorá poskytuje spotrebiteľovi bezproblémové ovládanie.

 

Nový spôsob ovládania
Koliesko slúži na výber ponuky a priblíženie, čím je ovládanie prirodzenejšie. Každé otočenie prináša vynikajúci pocit kontroly.

 


Vstavaný presný laserový diaľkomer
Integrovaný laserový diaľkomer umožňuje určiť presnú vzdialenosť, ktorá hrá dôležitú úlohu pri love.

 

Vodotesnosť IP67
Dizajn s krytím IP67 poskytuje ochranu pred dažďom, snehom, aj keď spadne do 1 metra vody až po dobu 30 minút.

 

 

PH35L je vybavený najnovšími metódami spracovania obrazu:

Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control): Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. Adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšie než bežné tzv. Lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.

Jadro o vysokom rozlíšení 384x288px 12μm, VOx zaisťuje, že obraz je po priblížení stále ostrý (neštvorčekuje). 

 

Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement - DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).

 

Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction - 3D DNR). Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorované scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako pri prístrojoch používajúcich tradičné dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).

 

HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra o rozlíšení 384x288px 12μm, typu VOx a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena / výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!

Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.

 

 

Obsah balenia:

Termovízny zameriavač Hikmicro Panther PH35L
Kvalitná transportná taška s logom Hikmicro
Pútko pre nosenie tašky
Prepojovací kábel USB-C
Návod v slovenčine
Čistiaca handrička na optiku
2x batéria 18650
Nabíjačka batérií

Podrobnosti
ZnačkaHikmicro
Záruka3 roky
EAN6974004640644
Write Your Own Review
Hodnotený produktHikmicro Panther PH35L
Vaše hodnotenie