InfiRay TUBE TL35

InfiRay TUBE TL35

InfiRay TUBE TL35

Záruka: 3 roky
Hodnotenie:
0%
Vypredané Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný.
Katalógové číslo
F_1500
Bežná cena 2690,00 € Znížená cena 2421,00 € 2017,50 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Úplne nová rodina zamierovacích ďalekohľadov Tube na tepelné zobrazovanie je určená pre milovníkov klasických tvarov. Jeho ergonomický, elegantný a nadčasový dizajn a vynikajúca kvalita obrazu z neho robia mimoriadne účinný nástroj na denné aj nočné pozorovania, a to aj v daždivom a hmlistom počasí.

Novo vyvinuté rozlíšenie 384 x 288 a 12 µm Nechladený mikrobolometrický senzor Vox vždy zaručuje ostrý obraz. V porovnaní s podobnou kategóriou konkurencie zariadenie s výrazne vyšším počtom pixelov viditeľne vstúpilo na trh s detailnejším obrazom. Nový softvér vám umožňuje upresniť obraz, ktorý poskytuje obzvlášť krásny pohľad aj pri vysokých zväčšeniach. Inžinieri dokázali pri digitálnom priblížení takmer úplne vylúčiť pixelizáciu. InfiRay venoval zvláštnu pozornosť svojim tradičným cieľovým ďalekohľadom s priemerom trubice 30 mm. Bez ohľadu na poveternostné podmienky vám odolný, celohliníkový kryt tubusu, aktualizácia 50 Hz a vysoké rozlíšenie senzora umožňujú použiť zaostrovací volič, aby ste používateľovi poskytli živý vizuálny svet, čo zaručuje profesionálne a zážitkové pozorovanie pre tých najnáročnejších poľovníkov. Úprava kontrastu je automatická a cieľový teleskop pomáha rýchlejšie nájsť cieľ posilnením obrazovej hierarchie.

Najhlbšiu pozornosť k detailom je možné ešte vylepšiť pomocou vstavanej funkcie PIP (obraz v obraze), a to aj pri priblížení cieľa, zatiaľ čo zvyšok obrazovky umožňuje používateľovi sledovať pôvodnú oblasť lepšia orientácia. Vstavaných 5 rôznych farebných režimov presvedčivo informuje v rôznych životných situáciách a víziách.

Objektív TL35 s 35 mm ohniskovou vzdialenosťou a špičkový snímač s malým 12 µm pixelom dokáže detekovať ľudskú postavu zo vzdialenosti až 1816 m . Optické zväčšenie je 3,1x, ktoré je možné zvýšiť až na 12,4x v súvislých, jemných prírastkoch s 4x digitálnym zväčšením – ponúka najčastejšie používané hodnoty zväčšenia.

Užívateľsky prívetivé rozhranie
V počiatočných krokoch pri vytváraní cieľového ďalekohľadu na termokameru Tube sa inžinieri zamerali na jednoduchú a rýchlu obsluhu. Vďaka úplne ikonickému systému ponúk, ľahko zrozumiteľným piktogramom a rozbaľovacím ponukám transparentnosť pomáha používateľovi sledovať oblasť pri zmene nastavení. Horný volič je v predvolenom nastavení zodpovedný za úpravu zväčšenia, vyvolá sa stlačením ponuky a slúži na jeho navigáciu. Navyše iba štyri ovládacie tlačidlá sú zodpovedné za vypnutie, úpravu farby a zachytenie fotografie.

Tube TL35 ponúka okrem 16 GB vnútornej pamäte vynikajúci rozsah zoomu, snímač pohybu, digitálny kompas, zdieľanie obrazu WiFi a až 20 000 možností nahrávania fotografií alebo videa . Zachytené obrázky a videá majú jednotné rozlíšenie 768 x 576 pixelov, takže konečne poskytujú skutočné a veľkolepé informácie. To všetko sa tam stáva oveľa jednoduchším, takže k dátam máme nekonečne ľahký a rýchly prístup k počítaču pomocou kábla USB-C . Kábel slúži ako nabíjačka aj kábel pre dátové pripojenie.

Rýchlym tlačidlom môžete behom niekoľkých sekúnd upraviť najpoužívanejšie funkcie, nitkový kríž, jas a farebný režim. Zariadenie štandardne ponúka 5 farebných režimov, 6 typov nitkových krížov a 4 typy nitkových krížov.

Vysoký stupeň odolnosti
Vysoko kvalitný, tradičný dizajn presvedčí aj tých najzakopanejších protivníkov. Robustné puzdro poskytuje dve batérie s vodotesným priestorom. Vstavané do krytu a vymeniteľnej batérie 18500 si navzájom pomáhajú dosiahnuť dobrú prevádzkyschopnosť. Počas používania je možné až 8 hodín prevádzky iba so vstavanou batériou. Voliteľná vymeniteľná batéria môže tento interval predĺžiť až o 2 hodiny. Zariadenie má zásuvku USB-C.

Ultra čistý režim
Pomocou režimu „Ultraclear", ktorý je k dispozícii v systéme ponúk, je možné použiť cieľový teleskop, aby sa zabránilo nepriaznivým podmienkam sledovania, ako napr. podporuje orientáciu v hustej hmle alebo daždi zvýšením citlivosti a zvýraznením najmenších detailov.

 

Výrobca:
InfraRay
Podporované rozlíšenia fotografií:
768 x 576
Podporované rozlíšenia videa:
768 x 576
Zdroj:
vstavaná nabíjateľná batéria + vymeniteľná batéria 18500
Displej:
1280 x 960
Konektory:
USB-C nabíjačka a dátové pripojenie
Pozorovacia vzdialenosť:
60 mm
Kompenzácia dioptrií:
-5 – +5 dpt
Systém šošoviek:
Ohnisková vzdialenosť 35 mm
Úložisko dát:
16 GB vstavaná pamäť
Digitálny zoom:
2x, 3x, 4x, nepretržite
Farebné režimy zobrazenia:
päť druhov
Obnovenie obrázku:
50 Hz
Doba prevádzky:
až 10 hodín
Pozorovací uhol:
7,5 ° x 5,6 °
Priemer predného objektívu cieľového teleskopu:
35 mm
Stredný priemer trubice:
30
Minimálne zväčšenie:
3.1
Maximálne zväčšenie:
12.4
Cieľový rozsah zväčšenia ďalekohľadu:
3,1 – 12,4x
Horizontálny pozorovací uhol (°):
7.5
Detekčná vzdialenosť:
ľudská postava (1,7 x 0,5 m): 1816 m
Ďalšie vlastnosti:
Vstavaný záznamník fotografií a videorekordér (24 hodín videa alebo 20 000 fotografií)
Video výstup
WiFi – zobrazený obraz je možné premietať na mobilné zariadenie

Priemer vonkajšieho krytu predného objektívu s voličom zaostrenia: 58 mm

Senzor:
384 x 288 pixelov, nechladený mikrobolometer Vox, veľkosť pixelov 12 µm; NETD: <= 50 mK
Príslušenstvo:
ďalekohľad s termokamerou, mäkké, silné puzdro na prenášanie s popruhom na rameno, nabíjačkou a video káblom, handričkou na čistenie šošoviek, 2 ďalšími batériami 1 50000 a dvojpolohovou nabíjačkou
Farba:
čierna
Tepelný senzor:
384 x 288 12 µm

Podrobnosti
ZnačkaInfiray
Záruka3 roky
Write Your Own Review
Hodnotený produktInfiRay TUBE TL35
Vaše hodnotenie