Hatsan

V roku 1976 sa v tureckom meste Izmir začala písať história vzniku spoločnosti Hatsan. Jeden mladý muž dúfal, že vyrobí repliku vzduchovej zbrane v garáži svojich rodičov.

Od tej doby uplynulo mnoho rokov a značka Hatsan sa stala známou a populárnou na trhu so strelnými a vzduchovými zbraňami. Až do dnes sa jedná o rodinnú firmu a jej zakladateľ sa neustále zapája do vývoja nových produktov a dizajnov.

Za úspechom spoločnosti Hatsan stojí originálny dizajn a vývoj, ktorý je súčasťou podniku a každá vzduchovka spoločnosti Hatsan je originálom a nie iba kópiou iného výrobcu. Produkcia a výroba zahŕňa obrábanie dreva, obrábanie kovových častí, tepelné spracovanie kovov, studené lisovanie kovov, rôzne techniky chemického pokovovania, laserové značenie a rytie, ako aj kvalitné testovanie dokončených zbraní. Suroviny ako napr. turecký orech a oceľ, ktoré sa používajú pri výrobe vzduchoviek Hatsan, sú vysoko kvalitné a spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na akosť.

Vzduchovky Hatsan sa predávajú vo viac ako 90-tich krajinách sveta a ponúkajú svojim zákazníkom vynikajúci pomer ceny, výkonu a kvality.

Žiadne produkty značky Hatsan sa nenašli...