Nakupovať podľa

Repelent proti kliešťom - Lifesystems

Repelenty sú látky, ktoré sa môžu nanášať na pokožku, odev alebo iné povrchy a pomáhajú zabrániť kliešťom v prichytení a prisatí. Existuje niekoľko druhov repelentov, ktoré sú účinné proti kliešťom, vrátane:

 1. DEET: Je to jeden z najčastejších a účinných repelentov proti kliešťom. Je to chemická zlúčenina, ktorú sa môže nanášať na pokožku alebo odev a je dostupná v rôznych koncentráciách.

 2. Picaridin: Je to ďalší účinný repelent proti kliešťom, ktorý je podobný DEET v jeho účinnosti a aplikácii. Je dostupný vo forme spreja aj lotionu.

 3. Permethrin: Je to chemická látka, ktorú sa môže nanášať na odev, ale nie na pokožku. Je účinná pri odpudzovaní kliešťov a iného hmyzu a môže sa nanášať na odev pred nosením alebo nastriekať priamo na látku.

Je dôležité dodržiavať pokyny na štítku pri používaní akéhokoľvek repelentu a nanášať ho podľa potreby, najmä ak trávite veľa času vonku alebo v oblastiach s vysokým výskytom kliešťov. Tiež je dobrým nápadom používať repelent proti kliešťom spolu s inými opatreniami na prevenciu kliešťov, ako sú napríklad nošenie dlhých rukávov a nohavíc a vyhýbanie sa oblastiam s vysokou trávou a inou vegetáciou.

 
Filter
Nastaviť vzostupne

4 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
 1. LifeSystems Expedition Sensitive repelent 100 ml
  Hodnotenie:
  0%
  Bežná cena 12,99 € Znížená cena 12,47 € 10,39 €
  Skladom 4 ks - odosielame ihneď
 2. Lifesystems Expedition repelent 50 ml
  Hodnotenie:
  0%
  Bežná cena 8,49 € Znížená cena 8,15 € 6,79 €
  Skladom viac ako 10 ks - odosielame ihneď
 3. Lifesystems Expedition Ultra 100 ml
  Hodnotenie:
  0%
  Bežná cena 12,40 € Znížená cena 11,90 € 9,92 €
 4. Lifesystems Expedition Ultra 50ml
  Hodnotenie:
  0%
  Bežná cena 10,40 € Znížená cena 9,98 € 8,32 €
Filter
Nastaviť vzostupne

4 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam