Rozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného zdroja

Rozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného zdroja

Rozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného zdroja

Záruka: 2 roky
Hodnotenie:
0%
Skladom 6 ks - odosielame ihneď Objednávky prijaté do 12:00 v pracovné dni odosielame ihneď, objednávky po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň.
Katalógové číslo
0492
5,99 € 4,99 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€

Rozbočovací káblik pre napájanie až 3 ks odpudzovačov Deramax z jedného napájacieho zdroja. Určené pre zdrojové odpudzovače Deramax pri použití s ​​napájacím zdrojom Deramax-T03 (Kód 1010).

Čo je zdrojový odpudzovač: Jedná sa o výkonné odpudzovače Deramax, s napájaním zo sieťového zdroja (adaptéra) do zásuvky. Konkrétne sa jedná o tieto typy: Deramax-Profi, Deramax-Kitty,  Deramax-Bird .

K čomu je presne určený tento rozbočovač: Ak chcete využiť viac zdrojových odpudzovačov na jednom mieste, nie je nutné aby mal každý z odpudzovačov svoj nezávislý napájací zdroj do zásuvky, ale je možné použiť len jeden "centrálny" zdroj, ku ktorému pripojíte tento rozbočovač a z rozbočovača môžete napájať až 3 zdrojových odpudzovačov. Pokiaľ budú odpudzovače umiestnené hneď vedľa seba, nebudete potrebovať predlžovacie kábliky, ak by ale odpudzovače mali byť vo väčšej vzdialenosti od seba, bude potrebné objednať aj predlžovacie kábliky, ktoré umožnia zväčšiť vzdialenosť medzi jednotlivými odpudzovačmi až na desiatky metrov.
Predlžovací káblik nájdete v našej ponuke pod názvom "Predlžovací napájací káblik 5 metrov pre zdrojové odpudzovače Deramax" (kód tovaru: 0490).

Príklad využitia: Chcete ochrániť priestor proti kunám a hlodavcom pomocou ultrazvukového odpudzovača Deramax-Profi, pretože sa ale jedná o rozsiahle a členité priestory, požadujete rozmiestnenie 3ks odpudzovačov. Stačí teda zakúpiť 3 ks odpudzovačov  Deramax-Profi, jeden kus napájacieho zdroja Deramax-T03 a 3ks predlžovacích napájacích káblikov. Predvolená dĺžka predlžovacích kablíkov je 5 metrov a 10 metrov, ale je možné ich jednoduché predĺženie až na 30 metrov, takže vzdialenosť medzi jednotlivými odpudzovačmi tak môže byť až 60 metrov!

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ak chcete napájať viac zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného napájacieho zdroja, je nutné bezpodmienečne použiť napájací zdroj Deramax-T03 (kód 1010). Nie je možné použiť napájací zdroj Deramax-CN01 (kód 1000), ktorý je určený pre napájanie max. 1 ks plašiča. 

 
Podrobnosti
ZnačkaDeramax
Záruka2 roky
EAN8592932004925
Write Your Own Review
Hodnotený produktRozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného zdroja
Vaše hodnotenie