ARMYTEK ELF C2 MICRO USB

Armytek Elf C2 XP-L USB

Armytek Elf C2 XP-L USB

Záruka: 10 rokov
Hodnotenie:
0%

Multifunkčné svietidlo 5 v 1

Skladom 5 ks - odosielame ihneď Objednávky prijaté do 12:00 v pracovné dni odosielame ihneď, objednávky po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň.
Katalógové číslo
13749
59,99 € 49,99 €
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pia: 8:30 - 17:00
Bezplatné  vrátenie / výmena tovaru až do 30 dní
Poštovné už od 2,99€
-Použitá LED: XP-L LED
-Pamäť režimov: ÁNO
-Nabíjanie akumulátora v tele svietidlá: ÁNO
-Ukazovateľ stavu nabitia akumulátora: ÁNO
-Odolnosť voči nárazu (m): 10
-Odolnosť voči vode IPX: Podľa štandardu IPX8 do 10m
-Typ reflektora/povrch: TIR optika, ktorá je aplikovaná v sklíčku
-Počet LED diod: 1
-Svetelný efekt: rozptýlený svetelný kužeľ s nevýrazným ohniskom
-Farba svetla: Studená biela/teplá biela
-Napájanie: 18650
-Materiál z ktorého je svietidlo vyrobené: Zliatina leteckého hliníka
-Farba tela svietidlá: Čierna
-Použitie predĺženej káblovej spúšte: NIE
-Dĺžka svietidlá (cm): 11,2
-Priemer tela svietidlá (cm): 2,54
-Priemer hlavy/reflektora svietidlá (cm): 2,9
-Hmotnosť (g): 65
-Životnosť LED (h): 50 000
-Záruka v rokoch: 10

 

Armytek Elf C2 je úžasná výkonná multifunkčná čelovka v ktorej je osadená výkonná Cree XP-L LED s max. výstupom, až 1050lm (900lm ANSI po stratách na optike). Je napájaná iba jedným Li-ion 18650 3,7V akumulátorom. Skvelé na čelovke je to, že je možné akumulátor nabíjať priamo v tele svietidla, pomocou micro USB kábla. Nepotrebujete žiadnu nabíjačku. TIR optika, ktorá je aplikovaná v sklíčku, zabezpečuje rozptyl svetla v uhle 70-120 stupňov, pre široké osvetlenie bez efektu výrazného silného ohniska. Poskytuje široký lúč svetla, až na vzdialenosť 106m. Čelový popruh je vyrobený z mäkkého elastického materiálu pre pohodlné upevnenie a nosenie na hlave. Elf C2 ponúka 6 režimov jasu svietenia. Neposkytuje zábleskový režim STROBE. V ďaka spínaču, umiesteného z hora čelovky, môžete ľahko ovládat režimy svietenia jednou rukou. Vynikajúca vec, ktorú oceníte, hlavne keď potrebujete mať voľné ruky, je magnet umiestnený v zadnej časti veka čelovky. Na telo sa dá pripnúť odnímateľná spona, čo umožňuje viacúčelové použitie, napr. zavesenie za opasok. Armytek Elf C2 je kompaktná a ľahká čelovka, ale zároveň aj odolná a multifunkčná LED baterka. Jej telo je vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, čo zaručuje pevnosť a odolnosť. Prevádzka na najnižšom svetelnom režime je až 200 dní na jeden 18650 akumulátor. Ploché konce čelovky, slúžia na vertikálne postavenie napr. na stôl, podobne ako sviečka. Telo je opatrené ochranou pred vniknutím vody, nečistôt a prachu - ponorná až do hĺbky 10m, podľa štandardu IP68. V spínači sa nachádza viacfarebná indikácia stavu akumulátora. Čelovka Armytek Elf C2 je čelovka, vhodná či už na rybárčenie alebo outdoorové aktivity, ako je turistika, šport. Ponúka široké využitie práve pre svoju univerzálnosť..Základná cena je uvedená bez originál akumulátora ARMYTEC  18650 3200 mA 3,7V, ktorý je možné dokúpiť len spolu so svietidlom za takto zvýhodnenú cenu.

 

Parametre:

 • Použitá LED: XP-L LED
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1050lm (900lm ANSI)
 • Dosah svetla: 106 metrov
 • Vhodné akumulátory: 1x 18650 3,6/ 3,7V
 • Svietidlo má vďaka TIR optike rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ bez výrazného ohniska
 • Tepelná ochrana svietidla voči prehriatiu - Active Thermal Management
 • Svietidlo má svetelný kužeľ 70° ohnisko (hot spot), 120° halo (spill)
 • Počet režimov: 6 Režimov - 100%, 38%, 17%, 3% 0,3%, 0,05%
 • Povrch reflektora: TIR optika (kolimator)
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-400HV eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 2hod. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 200dní (min. výkon)  
 • Farba svetla: Studená biela
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 10m
 • Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-68 (do hĺbky 10m)
 • Doba svietenia: 2hod. (900lm-100%), 4hod. (340lm-38%), 10,5hod. (150lm-17% výkon), 55hod.(30lm-3% výkon), 25dní.(2,3lm-0,3% výkon), 200dní (0,4lm-0,05% výkon)
 • Rozmery: 11,2 x 2,9 cm
 • Váha: 65g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, klip na opasok, 2x náhradný tesniaci O-krúžok. Základná cena je uvedená bez originál akumulátora ARMYTEC  18650 3200 mA 3,7V, ktorý je možné dokúpiť len spolu so svietidlom za takto zvýhodnenú cenu.

 

Ovládanie svietidla: 

Vo vypnutom stave: Stlačte spínač, ak chcete aktivovať posledný použitý režim.

Dlho stlačte: Ak chcete prejsť cez 3 nižšie režimy Firefly (uvoľnenite pre výber). Držaním tlačidla cyklicky prechádzate všetky hlavné módy.
V zapnutom stave:
Stlačte spínač: Ak chcete vypnúť svietidlo.
Stlačte a podržte spínač: Spustenie hlavných 5 módov svietenia.
Dvojklik spínača: Pre zapnutie režimu Turbo. Druhý dvojklik vracia naposledy použitý svetelný režim.

Firefly (Ultra nízky režim svietenia): Stlačením a podržaním tlačidla vo vypnutom stave - pre zapnutie požadovaného režimu Firefly a okamžité uvoľnite tlačidla.

Hlavné svetelné režimy: Krátko stlačte spínač zo stavu VYP - aktivuje sa naposledy použitý svetelný režim.

Turbo (100% svietenie): Režim sa aktivuje dvojklikom v akomkoľvek režime. Na návrat do posledného zvoleného režimu, treba dvakrát kliknúť znova.

V zapnutom stave stlačte a podržte tlačidlo (v akomkoľvek režime): 3 hlavné módy sa začnú prepínať cyklicky za sebou. Uvoľnite tlačidlo pre výber požadovaného režimu.

Autopamäť: Po vypnutí naposledy použitého režim svietenia sa režim uloží do pamäte pre rýchly prístup, pri opätovnom zapnutí čelovky.
Lock-out funkcia: Odskrutkujte zadné veko čelovky o 1/4 otáčky, pre ochranu pred nechceným zapnutím svietidla napr. pri prevoze.

 

Nabíjanie:

Odklopte gumenú krytku zo zadnej časti na hlave svietidla, pod ktorou sa nachádza micro USB konektor. Pripojte micro USB kábel. Druhý koniec USB kábla, pripojte napr. do USB rozhrania PC. Kontrolná LED farebná indikácia v spínači, začne svietiť na červeno. Plné nabitie je signalizované trvalím svietením farebnej LED indikácie v spínači na zeleno. Odpojte micro USB kábel.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 
 

 

Podrobnosti
ZnačkaArmytek
Záruka10 rokov
EAN6957713002651
Write Your Own Review
Hodnotený produktArmytek Elf C2 XP-L USB
Vaše hodnotenie